Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent działu handlowego ze znajomością j. niemieckiego

Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma European Service Exchange Sp. z o.o. to platforma wymiany usług i doradztwa personalnego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, posiadamy również oddziały regionalne w Rzeszowie, Bydgoszczy i Katowicach, Lublinie, Zamościu. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą działalność, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

Wsparcie zagranicznego działu obsługi klienta
Tworzenie baz danych potencjalnych klientów zagranicznych
Zarządzanie projektami i obsługa stałych klientów
Sporadycznie tłumaczenia dokumentów
Pozyskiwanie klientów na rynkach niemieckojęzycznych (po przynajmniej 2-miesięcznym wdrożeniu)
Współpraca z innymi działami

Oczekujemy:

Wykształcenia min. średniego
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
Dobrej organizacji pracy i samodzielności
Dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu
Komunikatywności i otwartości
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Szkolenie wdrażające w zakres obowiązków.
Możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach zewnętrznych
Przyjazną atmosferę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Grudzien, 2016  11:21

Identyfikator: 600629

Wyświetleń: 2040