Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Recepcjonistka - sekretarka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Kątów Wrocławskich poszukujemy osób na stanowisko recepcjonistka &#8211; sekretarka.

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa recepcji,
- telefoniczna obsługa klientów,
- wykonywanie zadań organizacyjno &#8211; administracyjnych,
- zarządzanie obiegiem dokumentów.

Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office),
- bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność,
- komunikatywność.

Oferujemy:
- umowę na zastępstwo od 20.08.2015 do 09.09.2015,
- 13,50 brutto/godz.
- praca od poniedziałku do piątku w godz. 8 &#8211; 16.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Lipiec, 2015  12:01

Identyfikator: 556999

Wyświetleń: 2901