Wroclaw, Dolnośląskie

Specjalista ds. Rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

Legnica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, tzn. delegowania pracowników na terenie Polski oraz Niemiec.
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie rozmów z kandydatami w języku niemieckim i polskim
- Tworzenie bazy kandydatów
- Telefoniczny kontakt z pracownikami i kandydatami do pracy

Od kandydatów oczekujemy:
- Udokumentowane doświadczenie przy rekrutacjach zagranicznych, mile widziane na stanowiska techniczne
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
- Biegła znajomość MS Excel, MS Access , Outlook
- Kreatywność
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
- Umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet szkoleń
- Miejsce pracy: Legnica

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@mrjob.pl/ w tytule wpisując tylko i wyłącznie &#8222;Specjalista ds. Rekrutacji/język niemiecki&#8221;. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Styczen, 2014  13:17

Identyfikator: 495128

Wyświetleń: 2904