Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla rekrutera ze znajomością jęz. niemieckiego

Wrocław

Agencja Pośrednictwa Pracy UBT Unternehmensberatung Tiedtke (Certyfikat 11475) specjalizuje się od ponad 8 lat w organizacji legalnego zatrudnienia w Niemczech. W chwili obecnej poszukujemy pracownika do naszego biura na stanowisko:

REKRUTER ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZ. NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Biuro UBT Personal Sp. z o.o. we Wrocławiu

Oferujemy:
&#8226; możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem doświadczonej kadry
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; możliwość awansu

Obowiązki:
&#8226; nawiązywanie kontaktu z kandydatami pracownikami i poszukującymi pracy w zawodach odpowiadających zapotrzebowaniu pracodawców
&#8226; przyjmowanie CV i ich tłumaczenie
&#8226; sporządzanie ogłoszeń i ofert
&#8226; sporządzanie ewidencji i raportów

Wymagania:
&#8226; bardzo dobra znajomość obsługi komputera
&#8226; biegła znajomość języka niemieckiego
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; kreatywność

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesłania CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych na adres mailowy: personal@ubt-personal.com

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W tytule maila prosimy wpisać &#8211; REKRUTER Z JĘZ. NIEMIECKIM
W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Lipiec, 2015  14:34

Identyfikator: 554074

Wyświetleń: 3471