Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier sprzedaży

Wrocław

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, partnera handlowego Siemens PLM Software w Polsce, specjalizującego się we wdrożeniu systemów CAD/CAM, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów,
- aktywna sprzedaż oprogramowania i usług,
- utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami,
- przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż oprogramowania CAD/CAM),
- wykształcenie wyższe,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- znajomość technik handlowych i negocjacji,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferta:

- umowa o pracę,
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe,
- komórka, samochód służbowy dostępny w godzinach pracy,
- bonusy: smartfon, laptop, karta multisport.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Lipiec, 2014  14:57

Identyfikator: 513333

Wyświetleń: 1873