Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter automatyki bramowej Nr ref: KLK/08/15

Środa Śląska

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter automatyki bramowej

Nr ref: KLK/08/15

Miejsce pracy: Środa Śląska

Opis stanowiska:
&#8226;Praca w firmie zajmującej się produkcją i montażem ogrodzeń, a także balustrad, poręczy itd.
&#8226;Montaż oraz serwis automatów bramowych.
&#8226;Diagnozowanie usterek automatów bramowych.
&#8226;Praca na wyjazdach do klientów.

Wymagania:
&#8226;Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
&#8226;Wykształcenie: minimum zawodowe (elektryczne / elektrotechniczne lub pokrewne).
&#8226;Prawo jazdy kategorii B.
&#8226;Punktualność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
&#8226;Zdolności manualne.

Oferujemy:
&#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie.
&#8226;Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
&#8226;Możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:
Praca od zaraz!

weegree.employsystem.compl/application/form/214795/0/1/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 26 Sierpien, 2015  10:26

Identyfikator: 559633

Wyświetleń: 2367