Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Cnc

Wrocław- Kąty Wrocławskie

Poszukuję obecnie dla mojego Klienta doświadczonych Kandydatów na stanowisko:
OPERATOR CNC

Zakres obowiązków:
&#8226; Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: tokarki, frezarki, elektrodrążarki;
&#8226; Ścisła współpraca z inżynierami i programistami CNC;
&#8226; Zapewnienie wykonania planu produkcyjnego;
&#8226; Praca zgodnie z dokumentacją techniczną, kontrola aktualności dokumentacji;
&#8226; Przestrzeganie procedur związanych z jakością oraz bezpieczeństwem pracy;
&#8226; Aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i jakościowych.

Wymagania:
&#8226; Umiejętność pracy w zespole;
&#8226; Wykazywanie się inicjatywą;
&#8226; Umiejętność skutecznej komunikacji;
&#8226; Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
&#8226; Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC;
&#8226; Doświadczenie w pracy z obrabiarkami Okuma lub Sodick mile widziane.

Oferujemy:
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226; Pracę pełną wyzwań w nowo powstałej firmie z kapitałem amerykańskim;
&#8226; Możliwości rozwoju zawodowego;
&#8226; Dodatkowe benefity.

CV proszę wysyłać na adres: m.sikorska@smartrecruitment.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Styczen, 2017  15:29

Identyfikator: 604058

Wyświetleń: 2143