Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na produkcji

Wrocław

Praca na produkcji Ci nie straszna? Z nami to przyjemność, tym bardziej za 16,90 PLN/h!
Zarób z nami ponad 2tys &#8222;na rękę&#8221; mając przy tym wolne weekendy.
Rozwijaj się w firmie produkcyjnej z tradycjami.

Oferujemy Ci:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,90 PLN/h + dodatki i premie, ale to nie koniec
Możliwość skorzystania z pakietu Adecco + Club, a tam zniżki do kin i restauracji i nie tylko
Umowę o pracę z opłacanymi składkami i płatnym urlopem wypoczynkowym
Pracę od poniedziałku do piątku, dla chętnych możliwość dorobienia na nadgodzinach
Dojazd komunikacją miejską pod sam zakład &#8211; autobus D, 128, 141, 130
Miejsc pracy dla Pań i Panów nie brakuje, szukamy nawet 20 osób!

Twoje zadania:
Prace przy linii produkcyjnej bądź montażu
Kontrola jakości produktu

Oczekujemy:
Motywacji do pracy i zdolności manualnych, gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym, a także chęci by pracować u lidera produkcji sprzętu AGD znajdującego się we Wrocławiu na Psim Polu

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz.

A może ktoś z Twojego otoczenia szuka pracy, poleć naszą ofertę!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364)

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. &#8211; wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 &#8211; wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody &#8211; dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Kwiecien, 2018  15:42

Identyfikator: 632793

Wyświetleń: 2046