Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Woj.lubuskie,wielkopolskie,dolnośląskie

SPS Usługi Polska Sp. z o.o.poszukuje kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR(woj.lubuskie,wielkopolskie,dolnośląskie)

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji,
Umiejętność przeprowadzenia analizy potrzeb klienta,
Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe), mile widziane kierunki związane z HR lub marketingiem,
Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
Bardzo wysoka motywacja i samodyscyplina oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
Wysoka kultura osobista,
Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych Klientów,
Aktywna sprzedaż produktów i usług w obszarze HR,
Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami w oparciu o partnerstwo i oferowanie nowoczesnych rozwiązań biznesowych,
Realizacja założonych celów sprzedażowych,
Negocjowanie warunków współpracy z nowymi partnerami oraz nadzór nad ich finalizacją,
Analiza rynku pod kątem branży HR,
Prowadzenie i weryfikacja bazy danych, raportowanie prowadzonych działań.

Mile widziane:

Doświadczenie w branży HR na stanowisku przedstawiciela handlowego /konsultanta ds. sprzedaży /specjalisty ds. sprzedaży bądź pokrewnych&#183; Doświadczenie w Agencji Zatrudnienia

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premię uzależnioną od osiąganych wyników),
Pracę od pon-pt w godzinach 8-16,
Szkolenia wewnętrzne,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Niezbędne narzędzia do pracy,
Samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i niemieckim za pomocą formularza kontaktowego.Wymagamy zamieszczenia w tytule wiadomości e-mailowej numeru referencyjnego:
SSHR/2013

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Sierpien, 2013  10:10

Identyfikator: 475607

Wyświetleń: 3869