Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. marketingu Wrocław

Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy osoby do pracy w Dziale Marketingu w Agencji Pracy Zagranicznej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- Praca w biurze w centrum miasta
- Realizacja działań informacyjnych i promocyjnych
- Monitoring działań marketingowych i rekrutacyjnych
- Aktualizacja ogłoszeń, bieżące redagowanie w odpowiedzi na zapotrzebowanie działu rekrutacji
- Współpraca z podwykonawcami usług

Wymagania:

- Rzetelność
- Zaangażowanie
- Znajomość MS Office
- Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

- Szkolenie i pracę w miłej atmosferze.
- Wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące: 1500 zł netto/mc z możliwością przedłużenia współpracy
- Okres próbny poprzedza zatrudnienie na umowę o pracę i podwyżkę

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Marzec, 2017  09:25

Identyfikator: 607028

Wyświetleń: 5321