Wroclaw, Dolnośląskie

zmień miasto

KELNER / KELNERKA

Sucha koło Lesnej

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca obiekty hotelowe w całej Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: SUCHA koło Leśnej /woj. dolnośląskie/

Zakres obowiązków:
• obsługa gości restauracyjnych
• serwowanie posiłków oraz deserów
• przygotowywanie i serwowanie drinków oraz innych napojów
• dbałość o pozytywny wizerunek firmy
• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:
• wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
• doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku
• znajomość co najmniej jednego języka obcego /angielski, niemiecki/
• obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
• znajomość programu sprzedażowego Gastro Szef
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie w pełnione obowiązki,
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• umowę o pracę na umowę na zastępstwo
• stałe wynagrodzenie
• szanse związane z rozwojem organizacji i przedsiębiorstwa.

Aplikacje (cv, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@hotele21.pl/
Termin nadsyłania podań: 14.04.2010 r.
W temacie maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Marzec, 2010  15:02

Identyfikator: 165374

Wyświetleń: 8316