Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Główny(a) Księgowy(a)

Wrocław

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. cert. 6231

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, firmy produkcyjnej o profilu Sp. z o. o. poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

GŁÓWNY/A KSIĘGOWY/A
Lokalizacja: ok. Wrocławia (do 25km)

OBOWIĄZKI:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Sporządzanie deklaracji VAT, CIT
Wycena aktywów i pasywów firmy
Zamykanie ksiąg po rozliczeniu roku obrotowego
Optymalizacja procesów księgowych i kosztów podatkowych
Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i polityką rachunkowości firmy
Sporządzanie sprawozdań finansowych
Nadzór nad płynnością finansową spółki
Nadzorowanie zespołu księgowego
Raportowanie działań Zarządowi spółki

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Dobra znajomość przepisów
Mile widziana znajomość procesów z zakresu gospodarki magazynowej
Znajomość procesów eksportowych
Znajomość programu CDN XL
Umiejętność zarządzania zespołem
Skrupulatność, dbałość o szczegóły
Umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania konfliktów

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w wymiarze etatu
Dowolny rodzaj umowy - o pracę lub działalność
Stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem serwisu.

** Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim u klienta.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz.1182 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Grudzien, 2015  15:32

Identyfikator: 569954

Wyświetleń: 3022