Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy specjalista ds. księgowości z językiem francuskim

Wrocław

Lokalizacja: Wrocław
Nr. Ref: JO-1405-285233
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta światowego lidera w zakresie usług finansowych aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista ds. księgowości z językiem francuskim.
Obowiązki:
 Kontakt z Klientami działu księgowości
 Terminowe odpowiadanie na zapytania klientów
 Kontakt z klientem wewnętrznym w celu utrzymania dobrych relacji
Oczekiwania:
 Biegła znajomość języka francuskiego
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Ukończone studia wyższe, kierunki ekonomiczne mile widziane
 Dobra znajomość programów biurowych
 Doświadczenie w pracy z programami finansowymi mile widziane
Oferujemy:
 Pracę w młodym i dynamicznym zespole
 Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
 Bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesyłanie CV na adres: magdalena.sobieszuk@cpljobs.pl/
&#8195;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Pazdziernik, 2014  11:18

Identyfikator: 526469

Wyświetleń: 3300