Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Kadr - umowa na zastępstwo

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Treść oferty:
Progresso sp. z o.o. dla swojego Klienta, przodującej firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: Wrocław (woj. dolnośląskie)

Obowiązki:

- prowadzenie firmy w obszarze kadrowo- płacowym

- prowadzenia akt osobowych

- sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych

- sporządzanie świadectw pracy, deklaracji i zaświadczeń dla pracowników

- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac

- prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w obsłudze pracowników w firmie produkcyjnej

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

-umowę na zastępstwo

- atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: kadry@progresso.net.pl/
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych
Szczegóły pod telefonem: 71/ 783 32 12

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Pazdziernik, 2011  14:59

Identyfikator: 347445

Wyświetleń: 2695