Wroclaw, Dolnośląskie

zmień miasto

Pomoc kuchenna(Wrocław)

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Horeca Service prowadzi kompleksowe rekrutacje i leasing personelu hoteli oraz obiektów gastronomicznych. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnych S.A.

Horeca Service sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117

W dzisiejszym świecie zdobycie i utrzymanie przez firmę wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zaangażowanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne i praktyczne rozwiązania

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:

 pomoc przy pracy doświadczonym kucharzom
 dbanie o czystość w miejscu pracy
 dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań

Wymagania:

 mile widziane doświadczenie w zawodzie kucharza (praktyki)
 wykształcenie zawodowe lub w trakcie nauki
 dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
 dyspozycyjność
 zaangażowanie
 motywacja i chęć do pracy
 aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
 orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie
 atrakcyjne wynagrodzenie
 możliwość rozwoju zawodowego i nauki pod okiem doświadczonych kucharzy
 przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@hrcs.pl/.

Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 31 Marzec, 2014  13:30

Identyfikator: 501948

Wyświetleń: 4875