Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Lakiernik Proszkowy

Wroc³aw

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

W zwi±zku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy dyspozycyjnego i odpowiedzialnego specjalisty na stanowisko Lakiernik proszkowy.

Zadania:
- przygotowanie elementów do malowania proszkowego
- malowanie powierzchni metalowych (blachy, kszta³towniki)
- kontrola jako¶ciowa elementów przed i po malowaniu

Oczekiwania:
- 1 rok do¶wiadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejêtno¶æ obs³ugi narzêdzi lakierniczych - proszkowych
- znajomo¶æ techniki lakierowania proszkowego
- wiedza z zakresu technologi wypalania, przygotowania i malowania proszkowego
- dok³adno¶æ, dyspozycyjno¶æ, wysoka kultura pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w bran¿y nowoczesnej obróbki stali i drewna
- mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
- du¿± samodzielno¶æ

praca@marczenko.com.pl/

Og³oszenie dodane: Sroda, 05 Pazdziernik, 2011  14:06

Identyfikator: 345145

Wy¶wietleñ: 2487

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Lakiernik samochodowy szuka pracy
  2. LAKIERNIK PROSZKOWY
  3. Lakiernik bez konieczno¶ci znajomo¶ci jêzyka-Francja
  4. Lakiernik Naczep - ¦wiecie
  5. LAKIERNIK, BLACHARZ, MECHANIK NAWI¡¯E WSPÓ£PRACÊ