Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Magazynowy

Wroc³aw

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Bielan Wroc³awskich kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:
- przyjmowanie i wydawanie towarów
- uk³adanie towarów na magazynie, przygotowywanie wysy³ek
- praca na Bielanach Wroc³awskich

Od kandydatów oczekujemy:
- wykszta³cenie zasadnicze zawodowe lub ¶rednie
- do¶wiadczenie w pracy na magazynach
- mile widziana ksi±¿eczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- mile widziane uprawnienia na wózki wid³owe
- chêci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- umowê zlecenie
- praca na III zmiany od pn.- pt.
- pracê w renomowanej firmie
- mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
-mo¿liwo¶æ zatrudnienia w przysz³o¶ci na sta³e u naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie PRA.MAG/WRO/2014

Prosimy o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Og³oszenie dodane: Sroda, 21 Maj, 2014  13:12

Identyfikator: 507509

Wy¶wietleñ: 1689

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe