Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji (Kobierzyce)

Kobierzyce

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Kobierzyc kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:
- realizacja planu produkcyjnego
- sprawdzanie jakości produktu
- nadzór nad prawidłową realizacją zleceń
- praca na terenie gminy Kobierzyce

Od kandydatów oczekujemy:
- min. 6 miesięcy doświadczenia na produkcji
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- zdolności manualne
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy w zespole

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie PRO/WRO/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Kwiecien, 2014  14:59

Identyfikator: 504895

Wyświetleń: 1208