Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Trener do projektów szkoleniowych - branża budowlana.

Woj. dolnośląskie, Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy TRENERA do poprowadzenia szkoleń z zakresu:

- BUDYNKI ENERGOOSZCZĘDNE &#8211; Proekologiczne rozwiązania w zakresie systemów grzewczych (96 godz.)/na grupę
- FOTOWOLTAIKA W BUDOWNICTWIE &#8211; Proekologiczne rozwiązania w zakresie systemów elektrycznych (96godz.)/na grupę

Szkolenia będą organizowane na terenie woj. dolnośląskiego, dla grup średnio 8 osobowych.

Miejsce szkolenia zależy od tego, gdzie zbierze się grupa.

Obowiązki:

-przygotowanie programu szkolenia,
-przygotowanie materiałów szkoleniowych,
-przeprowadzenie szkolenia.

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/zajęć,
- wiedza merytoryczna z wymaganej tematyki,
- mile widziana wiedza praktyczna z zakresu tematyki szkoleń.

Oferujemy:
- możliwość dłuższej współpracy
-dobre zarobki
-możliwość wystawienia referencji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: budowakwalifikacji@terra-szkolenia.pl/

Kontakt: tel. 519 560 144

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Czerwiec, 2013  11:54

Identyfikator: 464274

Wyświetleń: 3154