Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Telefoniczny - praca dla studentów i maturzystów

Wrocław

Dołącz do naszego zespołu, pracuj jako Konsultant Telefoniczny!

Twoje obowiązki to:

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych;
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług;
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę.

Za Twój wkład w naszą firmę oferujemy:

Możliwość osiągnięcia naprawdę dobrych zarobków;
Szkolenia podnoszące kwalifikacje i przygotowujące do pracy;
Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
Elastyczny czas pracy, w którym bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycję;
Ścieżkę awansu w ramach struktur firmy;
Możliwość zdobycia doświadczenia;
Pracę z nowoczesnymi narzędziami motywacyjnymi oraz konkursy z nagrodami.

Doświadczenie nie jest wymagane - Oferujemy cykl szkoleń!

Jeśli cenisz sobie czas, doświadczenie,
pieniądze i atmosferę aplikuj

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line na stronie ccig.pl/ / zakładka PRACA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Lipiec, 2012  13:06

Identyfikator: 406128

Wyświetleń: 1895