Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel ds odszkodowań

Wrocław

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy osób do KOMPLEKSOWEJ LIKWIDACJI SZKÓD.
Opis stanowiska:
 reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
 kompleksowe doradztwo i likwidacja szkód osobowych oraz rzeczowych,
pozyskiwanie i współpraca z partnerami w sektorze B2C,
 wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.

Mile widziane:
 doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych, przedstawicieli branży motoryzacyjnej
 możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.), dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
Oferujemy:
 najwyższe wynagrodzenie w branży ,
 indywidualne wsparcie w rozwoju,
 finansowanie samochodów,
 możliwość szybkiego awansu menagerskiego,
 wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.
Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Wrzesien, 2014  18:26

Identyfikator: 522254

Wyświetleń: 2736