Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Roznosiciel Gazet Reklamowych

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:

&#8226; Osobiste roznoszenie do odbiorców indywidualnych druków reklamowych na przydzielonym terenie dystrybucji w sposób określony w umowie-zlecenia.

Wymagania:

&#8226; Wolne środy (całe lub popołudnia).
&#8226; Ukończony 16 rok życia (co do dnia).
&#8226; Znajomość topografii miasta.
&#8226; Uczciwość.
&#8226; Samodzielność.
&#8226; Rzetelność.
&#8226; Odpowiedzialność,
&#8226; Stan zdrowia umożliwiający roznoszenie druków reklamowych.
&#8226; Mile widziane będzie dysponowanie samochodem.

Oferujemy:

&#8226; Dodatkowe zajęcie (4-6 godzin w każdą środę, umowa-zlecenie), polegające na roznoszeniu druków reklamowych.
&#8226; Zapłatę w wysokości od 150 do 250 zł brutto miesięcznie.
&#8226; Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie.

Gdzie proponujemy wykonanie zlecenia?

&#8226; Wrocław: Rynek, Szczepin (ulice: Legnicka, Czarnieckiego, Kruszwicka, Młodych Techników), Gądów (ulice: Bolesławiecka, Złotoryjska).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 71/ 37 70 706

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Pazdziernik, 2011  03:54

Identyfikator: 345304

Wyświetleń: 4918