Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telefoniczny Doradca - praca na wakacje

Wrocław

W związku z intensywnym rozwojem naszego oddziału poszukujemy kandydatów do wsparcia naszych zespołów na stanowisku:

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Wrocław/Szewska
Wrocław/Bema

Opis stanowiska:

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

Od Kandydatów oczekujemy:

Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
Gotowości do podjęcia współpracy na okres minimum 2 miesięcy
Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych
Doświadczenie nie jest wymagane - Oferujemy cykl szkoleń!

Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym
Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Pracę w młodym zespole
Możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki
Możliwość awansu w ramach struktur firmy
Pracę w centrum Wrocławia
Pozytywną atmosferę oraz konkursy z nagrodami

Twoje zaangażowanie i chęć do pracy pozwolą na osiągnięcie wysokich zarobków !

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line na stronie internetowej ccig.pl/pl/praca.html

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Czerwiec, 2012  08:52

Identyfikator: 400723

Wyświetleń: 3216