Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie Nastêpne og³oszenie >>

KIEROWCA C+E - ch³odnia - solówka lub zestaw - Kolonia

Kolonia

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1
Rodzaj naczepy: ch³odnia
Wynagrodzenie: 2800 EUR brutto + diety + dodatki
Miejsce pracy: Kolonia, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie pojazdu o ³adowno¶ci do 12 ton lub ci±gnika siod³owego z naczep± ch³odnicz±,
- dostarczanie ró¿nych artyku³ów spo¿ywczych w transporcie lokalnym do sklepów i restauracji

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 3/1, z codziennymi powrotami na zakwaterowanie,
- system zmianowy, pierwsza zamiana 4:00 - 14:00, druga zmiana 14:00 - 24:00,
- w ci±gu dnia kilka punktów, maksymalnie pokonuje siê dystans 200-400 km,
- zakwaterowanie w mieszkaniu z pokojami jedno- i dwuosobowymi, z wyposa¿on± kuchni± i ³azienk±,
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie podstawowe 2800 EUR brutto + diety 14 EUR netto,
- dodatki za pracê w godzinach nocnych lub w ¶wiêta,
- na miejscu wsparcie polskiego koordynatora w za³atwianiu formalno¶ci i wdra¿aniu siê do pracy,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C lub C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum roczne do¶wiadczenie w transporcie ciê¿arowym

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Czwartek, 11 Maj, 2023  10:59

Identyfikator: 729825

Wy¶wietleñ: 7946

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Zestaw bitów 10szt Prosto z Niemiec!OKAZJA!
  3. Kierowca kat b
  4. Kierowca poszukuje pracy.
  5. Kierowca Kat C