Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWCA C+E - firanka - systemy 2/1, 3/1 - Padborg w Danii

Padborg, Syddanmark, Dania

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1, 3/1 lub praca bez systemu zjazdowego
Rodzaj naczepy: firanka
Wynagrodzenie: 2150 EUR brutto + diety
Miejsce pracy: Padborg, Syddanmark, Dania

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ci±gnika siod³owego z naczep± typu firanka,
- przewóz ró¿nych artyku³ów handlowych i przemys³owych w trasach po Niemczech, Danii, Belgii i Holandii

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemach zjazdowych 2/1, 3/1 lub od poniedzia³ku do pi±tku,
- praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy wy³±cznie w dziennych trasach,
- dobrze utrzymana flota, ci±gniki w standardzie Euro 6,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie zale¿ne od wybranego systemu zjazdowego:
- w systemach 2/1 i 3/1 obowi±zuje stawka 105 EUR netto dziennie,
- dniówka wyp³acana tak¿e za weekendy,
- bez systemu podstawa 2150 EUR brutto + diety po Niemczech i miêdzynarodowe:
- Niemcy 12/24 EUR, Dania 39/58 EUR, Belgia 28/42 EUR, Holandia 31/46 EUR,
- paczki i dodatki ¶wi±teczne,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- uprawnienia ADR podstawowe,
- minimum 3-letnie do¶wiadczenie w transporcie ciê¿arowym,
- komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego do kontaktu telefonicznego - warunek konieczny

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Sobota, 06 Luty, 2021  12:41

Identyfikator: 696487

Wy¶wietleñ: 7566

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. SYSTEMY ZABEZPIECZEÑ
  3. Kierowca kat b
  4. Kierowca poszukuje pracy.
  5. Kierowca Kat C