Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWCA C+E - firanka z wózkiem wid³owym - system 2/1, 3/1 - Altenburg

Altenburg, Thüringen, Niemcy

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1, 3/1 lub bez systemu
Rodzaj naczepy: firanka z wózkiem wid³owym
Wynagrodzenie: podstawa 2300 EUR brutto + diety
Miejsce pracy: Altenburg, Thüringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ci±gnika siod³owego z naczep± lub tandemem typu firanka + wózek wid³owy,
- przewóz materia³ów budowlanych w trasach dalekobie¿nych po Niemczech, Austrii i Czechach

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w systemach zjazdowych 2/1, 3/1 lub bez systemu,
- praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
- przewa¿aj± trasy dzienne, w ci±gu miesi±ca ok. 2-3 nocki,
- spokojna, dobrze zorganizowana praca,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy biurze firmy (kuchnia, toalety, prysznice),
- mo¿liwo¶æ wynajêcia pokoju do odpoczynku, ³±czny koszt ze ¶niadaniem wynosi 20 EUR,
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê na czas nieokre¶lony,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie jest zale¿ne od systemu zjazdowego:
- w systemie 3/1 i bez systemu: podstawa 2000 EUR brutto + diety 14 lub 28 EUR,
- dodatek 150 EUR za ka¿dy weekend (300 EUR miesiêcznie),
- w systemie 2/1: obowi±zuje stawka dzienna:
- 100 EUR brutto dla kierowców obs³uguj±cych tandem bez wózka wid³owego,
- 110 EUR brutto dziennie dla kierowców obs³uguj±cych tandem z wózkiem wid³owym,
- ponadto: dodatek za pracê w nocy 15-50 EUR miesiêcznie,
- premie za ekonomiczn± jazdê (100, 75 lub 50 EUR),
- premia za bezszkodow± jazdê 40 EUR miesiêcznie,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- uprawnienia na wózek wid³owy,
- minimum roczne do¶wiadczenie w transporcie ciê¿arowym,
- komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Sobota, 17 Lipiec, 2021  22:15

Identyfikator: 704162

Wy¶wietleñ: 7876

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. SYSTEMY ZABEZPIECZEÑ
  3. Kierowca kat b
  4. Kierowca poszukuje pracy.
  5. Kierowca Kat C