Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWCA C+E - ró¿ne naczepy - systemy 3/1 - Lipsk

Lipsk, Niemcy

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu
Rodzaj naczepy: ch³odnia, firanka, platforma lub kontener morski
Wynagrodzenie: podstawa 2000 - 2200 EUR + diety
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ci±gnika siod³owego z naczepami typu firanka, ch³odnia, platforma lub kontener morski - w zale¿no¶ci od otrzymanego zlecenia,
- dokumentacja wymiany palet (Europalette, Düsseldorfer-Palette, itp.),
- transport towarów w trasach po Niemczech i Europie Zachodniej

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedzia³ku do pi±tku,
- obs³uga ró¿nego rodzaju naczep - mog± wyst±piæ zmiany, kiedy trzeba bêdzie kogo¶ zast±piæ lub pojawi siê nowe zlecenie,
- miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie zale¿ne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
- w systemie 3/1 podstawa 2000 EUR brutto + diety 24 EUR,
- bez systemu podstawa 2200 EUR brutto + diety 24 EUR,
- nadgodziny p³atne dodatkowo lub rozliczane jako dni wolne,
- mo¿liwo¶æ negocjacji warunków finansowych przy dobrej wspó³pracy z firm±,
- bezp³atne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C z kodem 95, karta kierowcy,
- do¶wiadczenie w transporcie ciê¿arowym minimum 2 lata,
- gotowo¶æ do zmian podczas wykonywanych obowi±zków,
- minimum komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:
- uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Sobota, 12 Wrzesien, 2020  20:10

Identyfikator: 689697

Wy¶wietleñ: 5966

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. SYSTEMY ZABEZPIECZEÑ
  3. Kierowca kat b
  4. Kierowca poszukuje pracy.
  5. Kierowca Kat C