Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWCA C+E - walkingfloor lub wywrotka - kampania cukrowa - Erfurt

Erfurt, Thüringen, Niemcy

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu,
Rodzaj naczepy: walkingfloor lub wywrotka,
Wynagrodzenie: podstawa 1900 - 2400 EUR + diety
Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ci±gnika siod³owego z naczep± typu walkingfloor lub wywrotka,
- przewóz buraków cukrowych w lokalnych trasach ok. 120 - 140 km

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
- praca na czas trwania kampanii od sierpnia do stycznia,
- mo¿liwo¶æ kontynuowania zatrudnienia w firmie po kampanii,
- bezp³atne zakwaterowanie w mieszkaniu w pobli¿u bazy firmy,
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie zale¿ne od do¶wiadczenia i zaanga¿owania kierowcy:
- w systemie 3/1 podstawa 1900 - 2200 EUR brutto + diety 28 EUR,
- bez systemu podstawa 2200 - 2400 EUR brutto + diety 28 EUR,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum roczne do¶wiadczenie w transporcie z obs³ug± wywrotki,
- komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:
- do¶wiadczenie w pracy w rolnictwie

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Sobota, 17 Lipiec, 2021  22:25

Identyfikator: 704163

Wy¶wietleñ: 7726

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Kierowca kat b
  3. Kierowca poszukuje pracy.
  4. Kierowca Kat C
  5. Centrum komputerowe i GSM