Wroclaw, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierowca C+e - Bdf - Lipsk

Lipsk, Sachsen, Niemcy

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - BDF - Lipsk

System zjazdowy: bez systemu
Rodzaj naczepy: podkontenerowa (BDF)
Wynagrodzenie: podstawa 1900-1950 EUR + diety + dodatki
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie zestawu ci±gnik siod³owy + naczepa podkontenerowa (BDF),
- przewóz poczty i przesy³ek kurierskich pod DHL, w trasach po Niemczech

Warunki zatrudnienia:
- praca od poniedzia³ku do pi±tku z wolnymi weekendami,
- zatrudnienie trasach nocnych, liniowych,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê na czas nieokre¶lony,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie jest zale¿ne od do¶wiadczenia kierowcy i jego sta¿u pracy, pocz±tkowo:
- dla kierowców bez do¶wiadczenia na BDF: podstawa 1900 EUR brutto + diety 24 EUR netto,
- dla kierowców z do¶wiadczeniem na BDF: podstawa 1950 EUR brutto + diety 24 EUR netto,
- ustawowe dodatki za pracê w godzinach nocnych,
- wspó³praca z polsk± t³umaczk±, która pomaga w komunikacji z dyspozytorem,
- mo¿liwo¶æ przeszkolenia z obs³ugi zestawu przed rozpoczêciem pracy,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy, za¶wiadczenie o niekaralno¶ci,
- uprawnienia ADR podstawowe,
- minimum roczne do¶wiadczenie w transporcie miêdzynarodowym,
- podstawowa znajomo¶æ j. niemieckiego lub j. angielskiego na za³adunkach i roz³adunkach

Mile widziane:
- do¶wiadczenie w obs³udze zestawów z wymiennymi kontenerami BDF

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: m.wolska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Piatek, 02 Kwiecien, 2021  13:04

Identyfikator: 699286

Wy¶wietleñ: 8741

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Kierowca kat b
  3. Kierowca poszukuje pracy.
  4. Kierowca Kat C
  5. Centrum komputerowe i GSM