Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Kat. B z Obsługą Klienta

Wrocław

Przedsiębiorstwo branży AGD z kapitałem zachodnim poszukuje osoby chętne na stanowisko:
Kierowca Kat. B z obsługą klienta
Opis stanowiska:
- utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
- pozyskiwanie nowych klientów
Wymagania:
-wykształcenie min. Średnie
- prawo jazdy Kat B
- własny samochód osobowy
- umiejętność pracy w grupie
- kreatywność
-dyspozycyjność
- osoby bez doświadczenia przyuczymy
Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe od 2.800 zł. netto + premie
- zwrot kosztów samochodu
- pracę w dużej, stabilnej Firmie
-bezpłatny kurs i szkolenia branżowe
- paca na pełen etat
- istnieje możliwość 1/2 etatu, jako dodatkowe zatrudnienie

Zgłoszenia telefoniczne do Działu Zatrudnienia codziennie w godz. 10.00-17.00 pod nr tel.: 713458917

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Grudzien, 2011  11:34

Identyfikator: 360317

Wyświetleń: 8054