Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Przy WykŁadaniu Towaru

Wrocław, Opole, Wałbrzych

Poszukujemy osób na stanowisko MERCHANDISERA/SERWISANTA w sklepach na terenie
Wrocławia, Opola, Wałbrzycha.

Opis stanowiska:
&middot; wykładanie towaru
&middot; dbanie o ekspozycję towaru na półkach
&middot; wystawienie dodatkowych ekspozycji promocyjnych
&middot; kontrola dat ważności oraz cen
&middot; raportowanie

Wymagania:
&middot; ważna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
&middot; osoba ucząca się (aktualna legitymacja szkolna/studencka; wiek do 26lat)
&middot; dyspozycyjność
&middot; samodzielność w działaniu
&middot; odpowiedzialność i uczciwość
&middot; silna motywacja do pracy i zaangażowanie
&middot; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
&middot; stawka 8,60zł brutto
&middot; terminowość wypłat
&middot; zatrudnienie w formie umowy zlecenia
&middot; premiowane stawki godzinowe dla stałych pracowników

Osoby zainteresowane praca prosimy o przesyłanie CV
z aktualnym zdjęciem na adres e-mail:

rekrutacja.studiopromocji(at)poczta.fm

W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Merch-wybrane miasto".

Z wybranymi kandydatkami/kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Listopad, 2011  10:40

Identyfikator: 354935

Wyświetleń: 2190