Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel, Handlowiec!

Wrocław

W związku z rozbudową działu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH D2D, którzy pomogą nam w tworzeniu nowego zespołu.

Maturzysto, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! To może być Twoja pierwsza praca, która przyniesie Ci naprawdę duże zyski. To ile zarobisz, zależy tylko od zaangażowania jakie włożysz w wykonywane przez siebie obowiązki.

Opis stanowiska:
- sprzedaż artykułów kosmetycznych klientom indywidualnym - realizacja planów sprzedażowych,

Oczekujemy:
- dyspozycyjności
- samodzielności w działaniu,
- pewności siebie.

Oferujemy:
- COTYGODNIOWĄ WYPŁATĘ PENSJI,
- szkolenia wprowadzające,
- przejrzyste zasady awansu,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w pełnym wymiarze godzin.

CV prosimy wysyłać na adres biuro@optimawroclaw.pl/
Tel. 791434363

W przesyłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 07 Maj, 2013  13:17

Identyfikator: 456941

Wyświetleń: 8611