Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista d/s odkupu szkód

Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy SPECJALISTÓW D/S ODKUPU SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH.

Opis stanowiska:
 reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
 tworzenie własnej struktury partnerskiej i dbanie o relacje,
 dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
 wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.

Mile widziane:
 doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, motoryzacyjnej, OFE, przedstawicieli medycznych,
 doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
 Znajomość branży Motoryzacyjnej - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa &#8211; będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
 pracę w dynamicznym otoczeniu,
 indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,
 bardzo wysokie wynagrodzenia,
 finansowanie samochodów, wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.

Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!
expertdrb.pl/

Aplikacje zawierające CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na : kariera@drb.pl/ z tematem &#8222;ODKUP&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Luty, 2014  16:58

Identyfikator: 496482

Wyświetleń: 2593