Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cieśle szalunkowi / budowlani Niemcy

Niemcy

Podejmiemy współprace z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Niemiec &#8211; okolice Bawarii.
Opis stanowiska:
&#8226; montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.),
&#8226; montaż stropów z płyt betonowych,
&#8226; poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków,
&#8226; zdejmowanie deskowania.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli,
&#8226; umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
&#8226; mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Niemiec,
&#8226; prawo jazdy kategorii B i samochód &#8211; mile widziane,
&#8226; własna działalność gospodarcza.
Korzyści:
&#8226; współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226; możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego.

CV proszę przesyłać na zuzanna.sniadala@regess.eu
Więcej informacji: +48510926184 lub +48510926234.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Lipiec, 2017  14:45

Identyfikator: 616392

Wyświetleń: 1188