Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dekarz

Belgia

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Belgii osób na stanowisko:

Dekarz

Obowiązki:

- Pokrywanie dachów dachówką tradycyjną
- Montaż okien typu velux
- Wykonywanie specjalistycznych izolacji i uszczelnień

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Komunikatywna znajomość j. obcego &#8211; mile widziana
- Prawo jazdy kat. B &#8211; mile widziane

Oferujemy:

- Zapewnione zakwaterowanie
- Możliwość nadgodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem: 608 787 849

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Kwiecien, 2017  12:22

Identyfikator: 609358

Wyświetleń: 1053