Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz - Szwajcaria

Wrocław

Agencja Pracy Euro-kontakt (nr lic. 12458) poszukuje do pracy na terenie Szwajcarii osób na stanowisko:

Kucharz

Obowiązki:

- Przygotowywanie posiłków (przystawki, dania główne, desery)
- Przygotowywanie półproduktów, składników, elementów dań (tradycyjna kuchnia francuska, mięsa, ryby, sery)

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego &#8211; mile widziana
- Prawo jazdy kat. B
- Książeczka SANEPiD

Oferujemy:

- Zakwaterowanie
- Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: nabory5@epser.com lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 56 46 15 564.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Grudzien, 2016  13:26

Identyfikator: 599729

Wyświetleń: 1540