Wroclaw, Dolnośląskie

Magazynier / Komisjoner Kitzingen (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości język

Kitzingen / Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Twoje zadania
&#8226; Komisjonowanie z systemem Pick by Voice
&#8226; Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

Co jest dla nas ważne:
&#8226; Wiedza i doświadczenie w kompletacji zamówień jest dodatkowym atutem
&#8226; Dobra sprawność fizyczna
&#8226; Minimum 18 lat
&#8226; Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
&#8226; Pewną prace z perspektywami (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego)
&#8226; Miłą atmosferę pracy
&#8226; Zróżnicowane możliwości
&#8226; Bezpłatne szkolenia min. uprawnienia na wózki widłowe
&#8226; Możliwość przejęcia przez firmę docelową
&#8226; Zapewniona bezpłatna odzież robocza
&#8226; Stawka 11,72&#8364; za godzinę
&#8226; Dopłaty za pracę na zmianie nocnej
&#8226; Dopłaty za pracę w niedziele
&#8226; Dopłaty za nadgodziny

Można aplikować również telefonicznie:
Telefon: +49 911 42 47 444
Mobil: +4917610888902
lub na adres mailowy: rekrutacja@rahmer.de

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Sierpien, 2021  09:31

Identyfikator: 705079

Wyświetleń: 3021