Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik samochodów ciężarowych - Kassel

Kassel, Hessen, Niemcy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego,
Wynagrodzenie: 13-16 EUR brutto / godzina
Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
- świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidualnych,
- wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
- dwie soboty pracujące w miesiącu,
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie 13-16 EUR brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
- udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Luty, 2021  19:25

Identyfikator: 697541

Wyświetleń: 1406