Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka nad osoba starszą

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy Opiekunki do pana Edmunda, 1250 euro/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: okolice Stolberg
Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 13 maja

Opis zlecenia:
Pan Edmund ma 79 lat (183cm, 75kg), Cierpi na niewydolność serca, nowotwór oraz copd (choroba płuc). Porusza się za pomocą chodzika, ale potrzebuje pomocy podczas wstawania, pomocy w myciu i ubieraniu, jest kontynentny, jednak na wszelki wypadek nosi wkładki i pieluchy. Nie ma żadnej specjalnej diety, je sam. Podopieczny jest spokojny, opiekunka nie musi robić zakupów i gotować, ale prowadzi gospodarstwo domowe.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z żoną (nie potrzebuje opieki) w okolicach Stolberg. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój i łazienkę. Dostęp do Tv i internetu.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc przy wstawaniu,
- pomoc w myciu,
- pomoc w ubieraniu.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi,
- mile widziane referencje
Zapewniamy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na rekrutacja.wroclaw@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl .

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Maj, 2018  13:15

Identyfikator: 633646

Wyświetleń: 1106