Wroclaw, Dolnośląskie

Praca w Niemczech Masażystka do salonu wellness bez doświadczenia

Monachium

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Masażystka

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy).
Praca na stałe, 4-6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy.

Główne zadania:

Wykonywanie masaży relaksująco &#8211; erotycznych całego ciała (Na
początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon
świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksujących, a nie zdrowotnych.).
W salonie obowiązuje ubiór podkreślający kobiece wdzięki, a masaż wykonywany jest
bez odzieży.
Dbanie o zadowolenie klienta i dobrą atmosferę w salonie.
Utrzymanie higieny i porządku w salonie.

Wymagania:

Wiek od 18 do 35 lat.
Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie.
Atrakcyjny i zadbany wygląd, szczupła figura, kultura osobista.
Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z poczuciem humoru, z miłym podejściem do
Klienta, otwartych i komunikatywnych, nie mających problemów z masażem całego
ciała obcych osób.
Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie konieczna.

Oferujemy:

Legalna praca, na warunkach niemieckich.
Średnie zarobki miesięczne, od 3000 do 6000 euro i więcej (w zależności od ilości wykonanych masaży).
System rozliczeń codzienny, czyli kwota od wykonanych masaży wypłacana
codziennie.
Napiwki od klientów.
Zakwaterowanie zapewnione i płatne maksymalnie 300 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy oraz sylwetki, na adres rekrutacja@esteelo.pl/ lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/58/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Grudzien, 2016  15:03

Identyfikator: 600572

Wyświetleń: 1294