Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownicy budowlani do Niemiec

Niemcy

Miejsce pracy: Berlin
Region: Lubuskie
Polska firma budowlana Awen Sp. z o. o. posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych.
Poszukujemy:
- murarz
- tynkarz
- płytkarz
- monter gips-karton
- parkieciarz
- malarz
- szpachlarz
- stolarz
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- prace murarskie,
- wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,
- wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,
- murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,
- wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,
- spoinowanie ścian,
- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
- przygotowywanie zapraw murarskich,
- układanie parkietów, płytek podłogowych i ściennych,
- montaż płyt gips-kartonowych,
Oferujemy:
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,
- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą na maila:
slotwinska.a@appdk.pl/
karmelita.k@awen-komplettbau.pl/
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). &#8222;
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, oraz w weekendy
tel. 573 396 328

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Marzec, 2017  10:18

Identyfikator: 608708

Wyświetleń: 1203