Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Personel Pomocniczy/magazynowy-market Budowlany-suwaŁki

SuwaŁki

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Dla naszego Klienta poszukujemy personelu pomocniczego/ magazynierów

Oferta pracy tymczasowej

Nazwa stanowiska:
Personel pomocniczy/ magazynowy w markecie budowlanym w Suwałkach

Region:
Podlaskie- Suwałki

Branża:
Personel fizyczny

Opis stanowiska:
 Rozkładanie towaru;
 Prace magazynowe;
 Pomoc Klientom w doborze asortymentu;

Wymagania:
 Osoby pełnoletnie;
 Osoby dyspozycyjne;
 Osoby silne fizycznie;

Mile widziane:
 Kandydaci posiadający doświadczenie w branży budowlanej
 Osoby posiadające ważną legitymację uczniowską lub studencką;

Oferujemy:
 Szkolenie BHP oraz szkolenie stanowiskowe;
 Odzież roboczą;
 Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej;
 Wynagrodzenie wypłacane w terminie;
 Stawka 6 brutto/h

Kontakt:
 Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na adres warszawa@toolip.pl/ w tytule HALA/026

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Kwiecien, 2013  11:30

Identyfikator: 454452

Wyświetleń: 2734