Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Konfiguracji Oprogramowania (Python/Linux)

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
 Rozwój narzędzi do integracji
 Automatyzacja narzędzi
 Zarządzanie systemem kontroli wersji
 Realizacja/utrzymanie systemów
 Rozwój narzędzi wspomagających pracę programistów (projekt i realizacja)
 Badanie i analiza przyczyn problemów procesu konfiguracji oprogramowania
Wymagania:
 Znajomość języków skryptowych Python i Bash
 Znajomość systemu operacyjnego Linux
 Znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
 Znajomość procesów rozwoju oprogramowania i narzędzi
 Wykształcenie magisterskie lub inżynierskie z informatyki, telekomunikacji lub podobny
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane doświadczenie/wiedza z zakresu: Software Configuration Management, Continuous Integration, Jenkins, GNU Cmake, Git

Oferujemy:
 Konkurencyjne wynagrodzenie + premie w zależności od osiągnięć
 Prywatna opieka medyczna (dla pracownika i jego rodziny)
 Elastyczny czas pracy;
 Grupowe ubezpieczenie na życie
 Rozszerzony urlop rodzicielski (do 8 tygodni)
 Wsparcie relokacji
 Współfinansowanie żłobka/przedszkola
 Karta Multisport
 Bilety do kina, teatru, opery
 Karnety obiadowe

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Grudzien, 2014  16:34

Identyfikator: 531972

Wyświetleń: 3222