Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista C#/ C++

Wroclaw

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego klienta firmy z branży medycznej aktualnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko Programista C#/ C++
Zakres obowiązków:
 Projektowanie, testowanie oraz rozwój aplikacji do obsługi urządzeń medycznych
 Przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu informatycznym
 Praktyczna znajomość języków C++/ C#
 Mile widziana znajomość C++/CLI
 Mile widziana znajomość podstawowych algorytmów przetwarzania obrazu
 Język angielski na poziomie dobrym, w tym słownictwo techniczne
 Umiejętność analitycznego myślenia
 Kreatywność
 Zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Przyjazne środowisko pracy
 Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszam do przesłania aplikacji na adres: emilia.baran@cpljobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Lipiec, 2014  10:09

Identyfikator: 513578

Wyświetleń: 5076