Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista PHP Nr ref: WPP/04/13

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach realizowanych aktualnie projektów firmy z branży HR.

Wymagania:

Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku programisty PHP.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Biegłe posługiwanie się językiem PHP.
Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP.
Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript.
Wiedza z zakresu baz danych SQL (My SQL).
Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
Systematyczność, sumienność, terminowość.
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę w renomowanej firmie na długi okres czasu.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Zawracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.

Informacje dodatkowe:

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Czerwiec, 2013  15:28

Identyfikator: 465505

Wyświetleń: 3845