Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Korporacyjnego

Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Sales Net Sp. z o.o. oficjalnego partnera RWE Polska specjalizującej się w sprzedaży na rynku energetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO

Opis stanowiska:

rozwój dotychczasowego rynku
pozyskiwanie nowych klientów
tworzenie strategicznych relacji z klientami
negocjowanie umów
dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

ukierunkowanie na wynik biznesowy
umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu
wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

interesującą pracę w firmie będącej liderem rynku
możliwość awansu
wysokie wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
system szkoleń pozwalający nabyć unikatowe umiejętności
nienormowany czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres mailowy: wroclaw.biuro@salesnet.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Kwiecien, 2013  14:06

Identyfikator: 452279

Wyświetleń: 2702