Wroclaw, Dolnośląskie

zmień miasto

Doradca Klienta - Przedstawiciel Handlowy

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, wiodącego wydawcy literatury z zakresu prawa i podatków, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta – Przedstawiciel Handlowy

Zadania:
- pozyskiwanie nowych Klientów
- podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami
- realizacja wyznaczonych celów sprzedaży produktów elektronicznych
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- praca na terenie woj. opolskiego oraz dolnośląskiego

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
- samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
- prawo jazdy kat. B.

Oferta:
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- cykliczne szkolenia sprzedażowo – produktowa
- wsparcie ze strony Asystenta Handlowego
- wynagrodzenie podstawowe + prowizja
- narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon
- elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: ada.latanska@manbase.com do dnia 19 listopada 2013 r.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Pazdziernik, 2013  09:53

Identyfikator: 484258

Wyświetleń: 3184