Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel w Biznesie

Wrocław i okolice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Nr Ref: MR/07-2013/PwB

Zakres obowiązków:
 Organizacja i nadzór nad funkcjonowaniem zespołu doradców biznesowych (realizacja planów sprzedażowych, bieżące promocje, jakość obsługi);
 Nadzór nad profesjonalną i bezpośrednią obsługą klientów z zakresu sprzedaży usług oraz obsługą posprzedażną;
 Koordynacja pracy oraz motywowanie i rozwój podległego personelu;
 Bieżące raportowanie o wynikach i sposobie funkcjonowania zespołu do przełożonego.

Oczekujemy:
 chęć założenia własnej działalności gospodarczej;
 zaangażowanie w prowadzeniu Biura Przedstawicielskiego;
 entuzjazm i niezachwiana wiara w sukces;
 realizacja polityki sieci.

Mile widziane:
 doświadczenie w budowie i zarządzaniu grupą aktywnych sprzedawców.

W zamian wybranym kandydatom oferujemy:
 atrakcyjny system prowizyjny ze sprzedaży usług i produktów;
 wsparcie w otwarciu własnego Biura Przedstawicielskiego;
 profesjonalny system szkoleń;
 wsparcie marketingowe.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji
(CV + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@arpaq.pl/.
Aplikacje bez listu motywacyjnego, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Lipiec, 2013  13:06

Identyfikator: 470403

Wyświetleń: 4568