Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Szukamy pielęgniarki

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opiekunka osoby starszej, Niemcy
od zaraz!!!
Miejsce pracy: Allgäu
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie+składki ZUS
- wysokie wynagrodzenie ( 1500 euro netto)
- zakwaterowanie i wyżywienie u pacjenta

Wymagania:
- wiek: bez ograniczeń
- wykwalifikowana pielęgniarka
- bardzo dobra znajomo języka niemieckiego - warunek konieczny!!
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
-przyjazne nastawienie, cierpliwość, elastyczność , pracowitość

Opis / zakres obowiązków:
- Pacjent, Pan &#8211; 82 lata, 78 kg
- choroby: Stwardnienie rozsiane, inkontynencja, porusza się na wózku inwalidzkim
- Pacjent jest osobą, która niedosłyszy dlatego wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Zgłoszenie telefonicznie 71 3778824 lub mailowo (w wiadomości proszę napisać tytuł ogłoszenia)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Lipiec, 2012  09:51

Identyfikator: 407598

Wyświetleń: 3319