Wroclaw, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Prace Pomocnicze Przed InwentaryzacjĄ, WrocŁaw/bielany

Wrocław

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Prace pomocnicze przed inwentaryzacją, Wrocław/Bielany

Obowiązki:
- przenoszenie i układanie produktów
- segregowanie i zliczanie towaru
- drobne prace porządkowe

Wymagania:
- dyspozycyjność w godzinach 9:00-17:00 od 04.10 do 19.10
- mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta
- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
- możliwość zdobycia doświadczenia
- stawkę godzinową w wysokości 10,50 zł brutto za godzinę pracy
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy i udziału w inwentaryzacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres rzeszow@europajob.pl/ z dopiskiem &#8220;Prace pomocnicze, Wrocław&#8221; w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  09:29

Identyfikator: 523091

Wyświetleń: 3882